Image Image Image 01 Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Sosyal Medya

Scroll to Top

To Top

Blog

2012 Düğünleri – Dürdane & Emrah

Tags | , , , , , , ,

İşleri birazcık hafifletip blog yazılarıma dönmenin mutluluğu içindeyim.

2012 Düğünlerini yavaş yavaş yayınlayıp 2013 gelinlerinin fikir edinmesini sağlamaya karar verdim.

Her düğün tanıştığım güzel çiftler, büyük aileler ve büyük mutluluklar demek benim için.

İtiraf etmeliyim; en çok sevdiğim çekimler sabah kuaförde gelinle buluşup akşam nikah anı ve ilk dansa kadar yaptığım çekimler. Her düğünle o özel günü tekrar yaşamak, imzalar atılırken kalbimi ağzımda hissetmek pahabiçilemez.

Bu yıl ki gelinlerimden Dürdane’yle baharda tanıştık. Emrah ve Dürdane studyoma geldiğinde harika bir çekim yapacagımızı o gün anlamıştım. Tarih yaklaştıkça planlar yapılmaya başlandı. 5 Temmuz günü gelip çattığında artık yola çıkma vaktiydi..

Ataköy Atrium daki Riva Kuaförde buluşacaktık Dürdaneyle. Bir macera sonucu önce kendimi halkalıda bulup tekrar Ataköy e dönmem sonucu buluştukta. ( ilk defa ben bir gelin heyecanını değil bir gelin benim paniğimi yatıştırdı )

Dürdaneyle güzel bir çekim başladı Riva kuaförde. Makyaj için Kanal 24 ün makyözü yanımızdaydı.

Biraz uzun süren saç yapımı ve harika bir makyajla öğle saatlerinde hazırdı dürdane.

Gelinliği kuaförde giymek fotograf açısından çok tercih ettiğim bir şey olmasa da evde bekleyenlere süpriz yapacagımız anların heyecanıyla Ataköydeki evine geçtik Dürdane’nin.

En sevdiğim anlardan biri kız evinde parıldayan gözler; dokunsalar aglayacak büyükler; tüm telaşın içinde ikramları eksik etmeyen anne yüreği..

Dürdane ve Emrah’ın evden çıkışı diğer gelinlerimden biraz farklıydı. Emrah hazırlık için gelin evini tercih etmişti. Biz salonda misafirlerle sohbet edip çayımızı yudumlarken nazlı damadımız Emrah da hazırlanıp geldi.

Evden çıkarken dualar edildi. Kapı önünde bizi bekleyen harika bir gelin arabasının üstünden dilek paraları atıldı. Biraz ötedeki başka bir gelin damatın davulu zurnası bizi de siteden uğurlama nezaketi gösterdi..

Dürdaneye gelirken yaşadıgım trafik tecrübesi sonrası kendi arabamı kardeşine paslayıp, güzel fotograflar çekmek umuduyla harika düğün arabasının ön koltuğuna kuruldum.

Sarıyer Event Garden da olacak düğün yerine giderken bol bol fotoğraf çektim. Yolda müzikler eşliğinde İstanbul’u izleye izleye gittik mekana.

Event Garden’a vardığımızda “A dan Z” ye” Organizasyonun harika bir kır düğünü organize ettiğini gördük. Hem güzel bahçede hemde bu organizasyonun içinde harika fotoğraflar çektik.

Veda vakti geldiğinde aklımda yine güzel anılar makinamda harika fotoğraflar vardı.

Kaför : Riva Kuaför Atrium Alışveriş Merkezi

Gelinlik: Prıven Uptia

Ayakkabı : Ünal Ayakkabı-özel yapım

Araba : Düğün Otosu ( Bostancı )

Organizasyon : A’dan Z’ ye

Mekan : Event Garden

 

Paylaş

Comments

comments

Burcin Çobanoğlu Photography