Image Image Image 01 Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Sosyal Medya

Scroll to Top

To Top

Blog

2012 Düğünleri- Esra&Kürşad

Tags | , , , , , , , , ,

Safranbolu bana çok kısmetli geldi. 2 yıl önce çekim yapmıştım orada. 2012 yazında tekrar gideceğime, Esra ve Kürşad’ı tanıdığım andan beri inanılmaz sevindim. Sakin çiftleri seviyorum. Aralarındaki uyumu seviyorum..

İstanbul’dan Safranbolu’ya çekime gitmenin iki yolu var. Ya kendi aracınla gideceksin ya da otobüs kullanacaksın. Fakat bir sonraki gün çekimin varsa kendi aracını kullanmak işkenceden başka bir şey değil.. Bu nedenle biz de gece yolcuğu yaparak otobüsü tercih ettik. Biz diyorum çünkü şehir dışı çekimlerimim baş kahramanı eşim Özgür. Baş asistanım :)

Sabah erken bir saatte indik Safranboluna. Daha gelin bile uyanmadan ben ayaktaydım kısaca :) güzel bir kahvaltı yaparak güne başlamak istedik. Harika da bir yer bulduk. Kahvaltı bitmeye yakın Kürşad aradı. Geldik mi diye.. Telefonda yankılanan sesin nedenini kısa süre sonra anladım. Tam da kaldıkları otelin karşısında kahvaltı mekanı seçmişiz. :)

Birer çayla sohbet edip günlük planı yaptık ve Esra’yı baba evinden almaya gittik. Esra akşamda kalma göz yaşlarının bıraktığı mahmurlukla karşıladı bizi. Güleryüzlü ama biraz hüzünlü..

Kuaför’e vardığımızda ( kuaförümüz Karabükte’yidi yine) o gün 12-13 tane gelin başı yapılacağı haberini aldık. Yine de söylemeliyim ki hızlı bir kuaför ve makjöz vardı karşımızda ve harikalar yarattı.

Kuaför sonrası gelinlik giymek için Safranbolu’daki otele geçtik. 2. kez Safranbolu da aynı düğün mekanında olmak ilginç bir tesadüftü.

Esra’nın muhteşem gelinliğini giydirdikten sonra dış çekime geçtik.

Eski Safranbolu denilen yerde çekimi sonlandırmayı istemediğim harika kareler çektik. Çinci Han, Çarşı, Eski Safranbolu evleri derken Esra’nın Burçin yoruldum bitirelim artık sesini duyana kadar hızımızı alamadık.

Bu çekimin ardından baba evine döndük. Yine dokunsalar ağlayacak gözler, misafirperver anadolu insanı, ikramlar, diyet miyet dinlemeden sarmaları götüren bir fotoğrafçı.. :)

Davullu zurnalı kız alma töreninden sonra akşamüstü saatlerine denk gelen nikah ve ilk dansı da çektik mekanda..

Otobüsün kalkmasına 30 dk kala Özgür’ün hatırlatmasıyla bitirebildim çekimi. Safranbolu ve bu güzel düğün bitmesini istemediğim anlardan biriydi..

Gelinlik : Weddies- Nişantaşı

Ayakkabı : Nine West

Makyaj / Saç : Sabri Kuaför Karabük

Düğün Yeri : Bağlar Saray Otel Safranbolu

Çekim Mekanı : Eski Safranbolu

Paylaş

Comments

comments

Burcin Çobanoğlu Photography