Image Image Image 01 Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Sosyal Medya

Scroll to Top

To Top

Blog

Bilun Şen

Tags | , , , , , ,

Kişiye özel tasarımlar gözbebeği olmaya başladığı sırada mı yoksa kadın olmanın verdiği dayanılmaz içgüdüsel bir hareketle mi sardım ben bu moda / tasarım olayına henüz netleşmiş değilim kendimle.

Uzun süredir Facebook‘tan takip ettiğim, yükseliş ve parlama aşamasını adım adım gözlemlediğim sımsıcak bir insan ve onun Galata’daki minik ama sihirli bir kutuyu andıran dükkanından bahsetmek istiyorum.

Bilun Şen…

Bir Yılı aşkın süredir yazışıyor olmamıza rağmen; iş güç, hayatın karmaşık döngüsü nedeniyle bir türlü bir araya gelememiştik. Geçtiğimiz hafta bir çekim nedeniyle gittim Galata’ya Elimde makinam, ben Galata Kulesi’nin yanında, Bilun’a aylar önce verdiğim siparişler..

Gidip görmek ve yüzyüze tanışmak farz oldu düşüncesiyle çaldım kapısını.

Beni kapıda ufak tefek, şirin mi şirin ve tüm sıcaklığıyla kollarını açmış bekleyen bir kız vardı.

Hani derler ya bir elektirik olayı vardır insanlar arasında taa ilk başında hissedilen. İşte o nası bir elektrikse, ya çok seversin o insanı ya da hiç damarın almaz. Bilun çok sevilecekler arasında..

Serdar-ı Ekrem Sokakta minicik bir dükkan ve minicik dükkanın içinde sihirli parmakların ürettiği harika tasarımlar…

Bilun Şen şu sırlar Sıla Yılmaz‘ında imzasını taşıdığı ürünleri ve tabiki kendi tasarımlarını farklılıktan hoşlananların beğenisine sunuyor.

Çağımızın vazgeçilmezi internet satışını da yapıyor buradan ama bana kalırsa vakit yaratıp Bilun’la tanışın ve harika tasarımlara dokunun.

Benim için ürettiği harikalar ve dükkandan kareler sizler için aşağıda..

Buraya kadar 10 dk içinde dükkanda ne gördüysem çektiğim fotoğraflar vardı. Şimdi sıra benim siparişlerimde..

Ben Bayıldım! Bayıldım!

Sizin yorumlarınızı merak ediyorum!

Bu arada kedili taç Bilun’nun benim için tasarladığı bir taç. Gerçeği dışında sahip olduğum en güzel kedi bu sanırım. :)

Paylaş

Comments

comments

Comments

  1. Bilun’u uZun zamandır bende takip ediyorum. Tasarımlarını da Cok beğeniyorum. Sana hazirladiklarida Cok guZel olmuş. İlk fotodakine de bayıldım. Sana Cok yakışmış. Güle güle kullan. Sevgiler

  2. teşekkürler Esra :)

Burcin Çobanoğlu Photography