Image Image Image 01 Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Sosyal Medya

Scroll to Top

To Top

Blog

Deniz’e Doğru

99 yazı..
Kuşadası-Davutlar sahilindeyiz.Saat sabah 9 bile olmamiş.Bir bisikletin tepesinde omzumda sıcacık bir nefes.. hava serin ama benim ellerim terliyor. Az sonra hayatımızın en önemli anına birlikte şahit olacağız. Daha o kadar yeni ki duygular, o kadar bilinmez ki hayat, o kadar başındayız ki herseyin..

Tüm sessizliğimizle sınav sonuclarını öğremeye gidiyoruz. Hayalini kurabildiğimiz tek şey aynı şehirde okumak. Henüz başladığımız bu aşka bir kaç güzel anıyı ekleyebilmek..

2013 yaz bitimi..

Bir bilinmezlige dogru birlikte yelken açıyoruz. Omzumda aynı sıcak nefes. Sessizliğin içinde yankılanan çığlıklarımız var. Bir kelimeye bakıyor gözümüzün ucunda bekleyen yaşlar..

İşte bu iki anı arasında benim duygularım. Bu iki anı arasında gidip geliyorum saatlerdir.

Yarın büyüyoruz biz. İsmimizin yanına yenileri eklenecek. Anne-Baba olacağız.

Yeni sorumluluklarınız olacak. Birbirimiz için endişelerimize, minicik bir yüreği de ekleyeceğiz. O yürek büyüdükçe biz de büyüyeceğiz artık.

***

Dokuz aylık askerliğim yarın bitiyor. Bu kadar işin içinde biri olarak malesef düzenli bir blog tutmamadım. Öyle büyük sözler edecek kadar bilgi biriktiremedim ben. Kuralcı olmadım. Yorgunlugumu, zaman zaman duygusal iniş çıkışımı, ağrılarımı çalışarak geride bıraktım. Olumsuz hiçbir şeyi kabul etmedim.

Belki de bu nedenle 9 ayı anlatacak büyük sözlerim yok.

Bir kaç güzel fotografım. güzel videolarım.. ve benim için harikalar yaratan inanılmaz dostlarım var. İçimde atan minicik kalbin 32 yıl sonra bana öğreteceği yeni şeylerin heyecanı var..

İşte o heyecanla yarını bekliyorum. Tüm dostlarımı, ailemi, anne olmasına şahit olduğum annelerin hayırlı dualarını bekliyorum..

Hepiniz iyi ki varsınız..

Paylaş

Comments

comments

Burcin Çobanoğlu Photography