Image Image Image 01 Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Sosyal Medya

Scroll to Top

To Top

Hakkımda

Burçin Çobanoğlu 1981 yılında küçük bir Ege şehrinde doğdu. İlköğretim ve lise eğitimini burada tamamladıktan sonra 2000-2004 yılları arasında Uludağ Üniversitesi İİBF Ekonometri Bölümünü bitirdi. Okul yıllarında fotoğrafçılıkla ilgili çeşitli klüp ve derneklerde çalıştı. Mezun olduktan sonraİstanbul’ da özel bir finans şirketinde Proje Sorumlusu olarak işe başladı. Yüksek Lisansını Bahçesehir Üniversitesi Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi üzerine yaptıktan sonra kariyerinde hızlı ve keskin bir dönüş yapmaya karar verdi.

Boğaziçi Üniversitesi’nin düzenlediği bir yarışmada “Kadının Toplumdaki Yeri ve Girişimcilik” ile ilgili projesiyle dereceye girdi. Bu proje sayesinde uzun süredir aklında olan fotoğrafçılıkla ilgili fikirlerini hayata geçirmeye başladı.
Burçin Çobanoğlu; Temel Fotoğraf Eğitimleri, Moda Fotoğrafçılığı, Studyo fotoğrafçılığı, ileri Photoshop Eğitimi ve Çerkez Karadağ  gibi bir çok değerli isimden aldığı fotoğrafçılık eğitiminden sonra Doğum Fotoğrafçılığı ve Gelin Takip Belgesel Fotoğrafçılığı konusunda uzmanlaştı.

Şuan hikaye (an) fotoğrafçılığı yanında moda ve endüstriyel fotoğrafçılıkta da aranan isimler arasında yer almakta.

Burçin Çobanoğlu için bu mesleği önemli ve özel kılan görmediği evlerin, bilmediği duvarlarında çektiği fotoğraflarının uzun yıllar kalacak olması. Sadece fotoğrafçı olarak değil, iş yaptığı müşterilerilerine koçluk yapan biri olmak, onu bu işe bağlayan en önemli etkenlerden biri.

Paylaş

Doğum Fotoğrafları

Her hayat farklı bir hikayedir. Her hikaye doğumla başlar. Sizler kendi hikayelerinizin kahramanlarısınız. Ben ise hikayeyi tamamlayan ona ölümsüzlük katan ışığı size sunuyorum. Galeriye gitmek için tıklayınız...

Portfolyo

Dogum_index_tb
Hamile_index_tb
Cocuk_Aile_index_tb
Dugun_index_tb_1
Portre_index_2