Image Image Image 01 Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Sosyal Medya

Scroll to Top

To Top

Blog

Yonca Evcimik

Tags | , , , ,

Nasıl bir cümleyle başlamalı bilmiyorum bu çok yönlü insanı anlatmak için. Dans, Müzik, Oyunculuk.. Hepsi bir arada. Sanatçı doğmak dedikleri böyle birşey aslında. Doğuştan gelen yetenekleri eğitimle şekillendirmek; yeteneğe yön vermek…

Yonca Evcimik dediğinizde bir çok kelime gelebilir akla Onu anlatan. Benim aklımda tanışmaya gittiğimde tek bir anı vardı. Küçük yaşlarda almak istediğim bir albüm.

Bazen inat eder ya çocuk dediğin. İşte öyle bir şey…

Ve bir sabah kalktığımda başucuma konan renkli bir kaset kapağı. :)

Üzerinden geçen uzun bir zaman dilimi. Elimde makinam Anne Bebek Dergisi için çekime gidiyoruz evine. Hiç değişmeyen bir kadını çekmeye. Enerjisinden hiçbir şey kaybetmeyen..

Bu zamanları seviyorum. Çocukluğumun anılarındaki kişilerle bir gün tanışmak..

Umarım sıradaki isimlerden biri de Cüneyt Arkın olur. Büyüyünce evlenmeyi planladığım erkek :))) Hepsinden bir anı yazacağım.. Sırası geldiğinde.. Fotoğraflarını çektiğimde.. :)

 

Paylaş

Comments

comments

Comments

  1. yonca evcimik gerçekten doğuştan sanatçı beni böylesine hayran bırakan sebeplerini şöyle tarif ediyim..1991 senesinde arebesk furyası varken yonca hanım pop müziğini çıkarmak için sabahlara kadar kapıda beklemiş bu inanılmaz bir istek.ilk pop şarkısı aboneyi söylerken artık pop müzik doğmuştur daha sonra yonca evcimik yılları fırtına gibi başlamıştır ..daha sonra çılgın bediş yılları kasıp kavuruyor dizide öyle roller varki hayran kalıyorum yoncanın kliplerdeki kıyafet seçimleri süper hele dansları varya izlemeye doyamıyorum bakışları etkileyeci ben diğer sanatçılarında şarkılarını dinledim ama yonca evcimikin şarkıları kalbime işliyor dinliye dinliye doyamıyorum yonca hanımı öylesine seviyorumki kimse tahmin edemez benim tek hayalim yonca hanımı yakından görmek ..fanatik hayranı

  2. Necla Tonyalı

    Yonca Evcimikin çok sevdiğim bir sanatci kendini kutluyorum onu çok seviyorum onun parcalarina okulda kendimizce kilipler yapıp gösterilerde kullanmiştık sizin fanatik hayaninizim sizi seviyorum.

Burcin Çobanoğlu Photography